Hayri Yeter’in vefat eden Babası Geyikli’de toprağa verildi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

geyikli2

Dün öğle saatlerinde akciğer kanseri teşhisiyle tedavi gördüğü Trabzon Fatih Hastanesi’nde vefat eden Ekizuğu Ali Yeter’in cenazesi bugün Geyikli’de gözyaşlarıyla toprağa verildi.

82 yaşında vefat eden Ali Yeter Almanya emeklisi ve 2 çocuk babasıydı. 1996 yılında Ahmet Nuri Beldüz’ün vefat etmesi üzerine 3 Kasım Yerel Ara seçimleri’ne kadar Geyikli Belediye Başkanlığı’na vekalet eden Hayri Yeter’in babası olan Ali Yeter, Geyikli Belkıranı Camii’ndeki öğle namazından sonra kılınan cenaze namazını müteakip ebediyete uğurlandı.

hayri atalar

Ali Yeter’i son yolculuğuna uğurlayanlar arasında; Sayıştay Üyesi Mustafa Atalar,  Şalpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Beldüz, Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz, AK Parti Şalpazarı İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Bektaş ve İlçe Başkan Yardımcısı Ahmet Tulumen,  Geyikli Belediyesi eski Başkanı Ahmet Yüksel Gülay da yer aldı.

cenazeyeter

Ali Yeter’e Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 19 Nisan 2016, 08:16

    Ali Amcaya ALLAH’ tan Rahmet Diliyorum. Mekanı Cennet Olsun. Hayri bey kardeşime ,tüm aile bireylerine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.