AK Parti Şalpazarı’nda Salih Cora ile coştu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Salih Cora, partisinin seçim çalışmaları için geldiği Şalpazarı’nda büyük ilgi görüyor. Salih Cora etrafında kenetlenen eski ve yeni AK Parti yöneticileri, adaya destek için hep birlikte esnaf turu yaptılar.

Şalpazarı’nda oldukça moralli görünen Salih Cora Gazetemize şu açıklamayı yaptı:

“Bugün seçim çalışmaları münasebetiyle Şalpazarı ilçemizde esnafımız vatandaşlarımızla bir araya geldik. Şalpazarı her zaman olduğu gibi partimize güvenini devam ettirmektedir. 13 yıllık AK Parti İktidarımız döneminde çok önemli hizmletler yaptık.

salih1

Biz iktidara geldiğimizde vatandaş bir biriyle konuşmuyordu. Anayasa kitapçığı başbakana fırlatılmış, devalüasyon olmuş, enflasyon yüzde 75’lere çıkmıştı. Esnaf kepenk kapatmış, yazar kasalar başbakana fırlatılıyordu. Böyle bir ortamda halkın umudu olarak ortaya çıkan AK Partiye millet sahip çıktı. AK Parti iktidarı döneminde ciddi bir ekonomik istikrar sağlanarak faizler yüzde 9’lara kadar indi. Şimdi bakıyorsunuz enflasyan yüzde 9’lara indi. İMF’ye 23,5 milyar dolar borcumuzu ödeyip 5 milyar dolar borç verdik

salih2

Hastanelerde halkımızı rehin kalmaktan kurtardık. İlaç kuyruklarına son verdik. Modern konutlar, modern hastaneler, okul binaları yaptırdık.18 bin km duble yol, yeni havalimanları, yeni üniversite açtık. Ders kitaplarını ücretsiz dağıttık. Yaşlısına, engellisine,  gencine,  öğrencisine sahip çıkan bir iktidar olduk. Milletimiz Türkiye’nin istikrarını görüyor. Türkiye’nin büyümesinin devam emesini istiyor.”

salih3

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir