• İmsak 00:00
  • Güneş 00:00
  • Öğle 00:00
  • İkindi 00:00
  • Akşam 00:00
  • Yatsı 00:00
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2024 - Şalpazarı

AK Parti Trabzon Milletvekilleri teşekküre geldi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı’nda Süleyman Soylu’ya sevgi seli

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu  ve beraberindeki Milletvekilleri; Muhammet Balta, Av. Ayşe Sula Köseoğlu ve Adnan Günnar, Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Milletvekili Adayları; Av. Salih Cora, Semih Peker ve Mehmet Arslan,  teşekkür ziyareti için geldikleri Şalpazarı’nda partililerin ve halkın yoğun ilgisiyle karşılaştılar.

manses

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Partililer ve vatandaşlar tarafından İlçe girişinde sevgi gösterileriyle karşılanan Milletvekilleri Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu ile yürüyerek Parti Teşkilatının bulunduğu alana gittiler. Burada bir konuşma yapan AK Parti Trabzon Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu; “Şalpazarı 7 Haziran 2015 Seçimlerinde gereğini yerine getirmiştir. Biz buraya geldiğimizde, ilk gün ne söylemişsek, hangi sözü ortaya koymuşsak. Bilin ki yine aynı sözdeyiz. Aynı sözün altına imza atıyoruz. Bugün burada, geçmişte olduğu gibi her zaman içinizde olacağımızı deklare etmek için buradayız” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu şöyle devam etti:

“Trabzon’umuzun en doğusundan, en batısına kadar gördüğümüz tablo, milletimizin AK Parti’ye muhabbetini ortaya koymaktadır. 3 Kasım 2002 Seçimlerinden sonra bu seçimlerde alınan yüzde 41 oy bilmelisiniz ki, 13 yıllık büyük hizmet döneminin, milletle beraber olmanın sonunda 6 buçuk puan artırarak, Türkiye’de yeniden birinci parti olmayı teyit eden bir oydur. Milletimize teşekkür ediyoruz. Yaklaşık 10 seçimdir, AK Parti’ye ikincilik tabelasını hiç göstermedi. En yakın partiyle aramızdaki fark 16 puandır. Yani 3. Parti kadardır. Bizden sonra 3 partiyi topladığınız zaman ancak AK Parti’nin oylarına ulaşmaktadır.”

“Hiç merak etmeyin, hiç endişelenmeyin. Görev süremiz 3 ay da olsa, bir yıl da olsa, 2 yıl da olsa 4 yıl da olsa; sizin bizi sadece Ankara’ya vekil olarak seçmediğinizi, kardeş olarak, evlat olarak Ankara’ya gönderdiğinizi biliyoruz. Allah sizden razı olsun. Biz vazifemizi, sorumluluğumuzu hakkıyla yerine getireceğiz. Bu seçimde halkın verdiği tek bir mesaj var. Ak Parti Türkiye’nin teminatıdır. AK Parti Türkiye’nin sigortasıdır. Aydınlık günler bizimdir. AK Parti varsa huzur vardır. Başta şahsım ve kıymetli Milletvekillerim, bizimle beraber büyük bir mücadele ortaya koyan Salih Cora arkadaşımla, bizlere şeref veren siz Teşkilat mensuplarımıza ve değerli Şalpazarılılar’a teşekkür ediyor, sevgilerimizi sunuyoruz”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir