Ateş Diyarbakır’da, Yangın Tüm Türkiye’de…

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

diyarbakir

Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde PKK’lı teröristler dün akşam saatlerinde, özel harekât polislerini taşıyan zırhlı servis aracının geçişi sırasında yol kenarına park ettikleri bomba yüklü aracı uzaktan kumandayla infilak ettirmesi sonucu 7 polis şehit oldu, 13’ü polis 27 kişi yaralandı.

Bu menfur saldırıda hayatlarını kaybeden Şehit polis memuru Alper Zor / ANKARA, Şehit polis memuru Necdet Alıcı / MERSİN, Şehit polis memuru Fatih Mehmet Ertuğrul / OSMANİYE, Şehit polis memuru Mustafa Yiğitalp / YOZGAT, Şehit polis memuru Serkan Talan / HATAY, Şehit polis memuru Mustafa Karakaya / ERZURUM, Şehit polis memuru İlyas Kaygusuz / BURSA, Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabır, yaralanan polis ve vatandaşlarımıza da acil şifalar dileriz.

Halkımızın Başı Sağolsun…

Terör, ocaklarımıza bir değil bu defa 7 ateş birden düşürdü. Canları pahasına Ülkemizin güvenliğini sağlamaya çalışan emniyet güçlerimize yapılan bu saldırı hepimize yapılmıştır. Muhatap tüm Türkiye’dir. Bu olaylarda her ne kadar teröristler sorumluysa da acaba yeterli güvenlik önlemlerini almayanlarda sorumlu sayılmaz mı? Bir Amerikalı bir Avrupalı vatandaşlarının canını, o Ülkeyle olan ilişkilerini bozmak pahasına savunurken biz kendi vatandaşımızın canına aynı değeri veriyor muyuz?

Babaları ölen çocuklara verecek bir cevabımız var ise rahat uyu Türkiye diyelim ama yok ise…….

Susmak, korkmak Türk halkının vasfı değildir. “Zulüm Karşısında Sessiz Kalan, Dilsiz Şeytandır..” Hz Muhammed (s.a.v) sözünü hatırlatarak zaman, bu ihanet ve kalleş sürece artık dur demek, seslerimizi yükseltmek zamanıdır diyoruz.

Başın sağ, alnın açık olsun Türkiye.

KARADENIZ KONFEDERASYONU OLARAK HER ZAMAN DEVLETIMIZIN ve MILLETIMIZIN YANINDAYIZ.

Sıtkı ADA

Karadeniz Konfederasyonu

Genel Başkanı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 2 Nisan 2016, 11:22

    Bu toprakları bize yurt edinmemiz için canlarını feda edip Şehitlik Mertebesine erişenlerinden ALLAH cennetini esirgemesin. Ruhları Şad olsun.
    Haklarınızı bize helal edin.