AK Parti seçim çalışmalarını Güdün Mahallesi’nde sürdürdü

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

mansettgt

AK Parti Şalpazarı İlçe Teşkilatı seçim çalışmalarını Güdün Mahallesi’nde sürdürdü. Trabzon İl Başkan Yardımcısı Mehmet Alp, İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar ve Parti Yöneticileriyle Güdün Mahallesi’ne giden AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara burada seçmenlere hitap etti. Kendisine yöneltilen sorulara cevap verdi.

Güdünlülere 13 yıllık AK Parti iktidarı döneminde yapılan hizmetleri hatırlatan Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, “1 Kasım Seçimlerinde Türkiye’nin düşmanlarını sevindirmemek için oyunuzu AK Parti’ye verin” dedi. Güdünlü seçmenler de Topkara’ya 1 Kasım’da AK Parti’ye yüzde 95’in üzerinde oy çıkaracaklarına dair söz verdiler. Güdünlüler Başkan Murat Topkara’dan elektrik şebekesinin yenilenmesi ve mahalle içinde aşamalı olarak 1 km’nin üzerinde beton yol sözü de aldılar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 31 Ekim 2015, 17:10

    AKP’ye tepe başından yukarı ki köylerden yüzde 95 oy çıkarda,Şalpazarı’na dayatma ile başkan ilan edilen AKP başkanı ve AKP İl Meclis üyesinin köyü olan Üzümözü ve civar köylerinden yüzde kaç oy AKP’ye çıkar acaba.Çok kalmadı yirmi dört saat kaldı görürüz.Çünkü Şalpazarı siyasetini kendi istedikleri gibi yönetiyorlar.Şalpazarı’na bu güne kadar ne verdiler ki bundan sonrada versinler.Ama yinede helal olsun istedikleri gibi atlarını oynatıyorlar.