Tepeağzı Mahallesi’nden Salih Cora’ya güçlü destek sözü

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

tepe3

Dün akşam Trabzonspor-Gaziantep karşılaşmasının oynandığı geç saatlerde Partisinin İl Başkan Yardımcısı Mehmet Alp,  Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara ve bazı yöneticileriyle Tepeağzı Mahallesi’ne sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

tepe2

Tepeağzı Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden Av. Salih Cora, Mahalle Muhtarı ve Dernek Başkanı’ndan mahallenin sorunlarını dinledi. Tepeağzılı vatandaşlar Salih Cora’ya, “Şurada seçime az bir zaman kaldı. 3 günde bir şey yapamazsınız. Geçen seçimde bizden MHP’ye oy gitmişti. Şimdi öyle olmayacak. Size güçlü bir destek vereceğiz. Sizi Meclise gönderip, sonra da hizmet isteyeceğiz. Sandık açılınca Tepeağzı’nın verdiği oyları göreceksiniz” dediler.

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Av. Salih Cora da, iktidarları döneminde hayal bile edilemeyen birçok hizmet gerçekleştirildiğini, Türkiye’nin yükselişinden içte ve dışta bir takım çevrelerin rahatsızlık duyduklarını  ifade ederek, “1 Kasım’da AK Parti tek başına iktidara gelecek. Size buradan söz veriyorum. Beni Meclise gönderdiğinizde bütün sorunlarınızı çözeceğim.” diye konuştu.

tepe1

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir