Jandarma Komutanı Mehmet Taşkın Malatya’ya gidiyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DSC_0654

4 yıldan beri Şalpazarı İlçe Jandarma Komutanı olarak görev yapan J. Kd. Bşçvş. Mehmet Taşkın Malatya’nın Kale İlçesine atanmıştı. Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikci, Mehmet Taşkın onuruna Acısu’da bu akşam uğurlama yemeği verdi.

Yemekte bir konuşma yapan Mehmet Taşkın, “Şalpazarı’nda geçirdiğim 4 yılın  28 yıllık meslek yaşamımdaki yeri çok ayrıdır. Biz sizleri yürekten sevdik. Elimizden geldiğince sizi karakolda güler yüzle ve güzellikle karşılamaya çalıştım. Artık Malatya’da bir kardeşiniz ve eviniz var. Öğrenci olur, asker olur, her türlü konuda yardıma hazırım. Bana mutlaka uğrasınlar” dedi.

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Belediye Meclisi kararıyla Mehmet Taşkın‘a ‘Hemşehrilik beratı’ verdi. Hemşehrilik beratını Kaymakam Murat Beşikci ile birlikte Mehmet Taşkın‘a takdim eden Belediye Başkanı Refik Kurukız, “İyi ki böyle bir komutanımız var. Şalpazarı’na kim böyle sevgiyle yürekten yaklaşıyor, kim bizlerin yanındaysa, kim bizleri kucaklıyorsa biz de onu başımızın üzerine taç yapıyoruz” diye konuştu.

DSC_0649

Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikci de, “Ben kendisine yeni görev yerinde başarılar diliyorum. Buradaki gibi görevini layıkıyla yapacağından eminim. İnşallah bize bol bol kayısı yollayacak” dedi. Şalpazarı Muhtarlar Derneği de Mehmet Taşkın‘a bir teşekkür plaketi takdim etti.

DSC_0739

Yemeğe İlçe Emniyet Amir V. Cihan Güdü,  AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, CHP İlçe Başkanı Erdoğan Kıran ve MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin‘in yanı sıra; mahalle muhtarları, bazı daire amirleri, belediye mecilisi üyeleri, Şehit aileleri ve bazı vatandaşlar katıldı.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir