Demokrasi Şehidimiz İstanbul’da toprağa verilecek

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

aliskan

15 Temmuz Cuma gece saatlerinde bir grup asker tarafından başlatılan darbe girişiminin İstanbul ayağında, askerlerin açtığı ateş sonucu Şehit olan Şalpazarılı hemşehrimiz Salih Alışkan’ın cenazesi İstanbul’da toprağa verilecek.

Edinilen bilgilere göre, askerlerin ilk ateşiyle sağ göğsünün altından yaralanan ve kaldırıldığı Başkent Üniversitesi Hastanesi’nde ameliyata alınan 3 çocuk babası Salih Alışkan Şehit olmuştu. Salih Alışkan’ın yanında bulunan arkadaşı Ali Uygun da bacağından yaralanmıştı. Ali Uygun’un tedavisi sürdürülüyor.

Ayşe – Feyzullah (Tırcı) çiftinin tek oğlu olan Salih Alışkan Semerkand Vakfı’nda görev yapıyordu. Salih Alışkan için Kirazlıtepe Camii’ndeki ikindi namazının ardından cenaze töreni düzenlenecek. Demokrasi Şehidimiz Salih Alışkan’ın cenazesi, cenaze namazının kılınmasının ardından, Küplüce Kabristanlığı’na defnedilecek.

Şehidimiz Salih Alışkan’a ve tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet, Milletimize de başsağlığı diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 17 Temmuz 2016, 21:27

    Demokrasi şehidim .Mekanın cennet kabrin kur’anın nuru ile aydınlansın
    Bizler Türk milliyetçisi olarak demokrasi ve vatanımıza,bayrağımıza sahip çıkarız.Gerekirse Salih kardeşimiz gibi canımızı bu vatan için seve seve vermeyi de biliriz