Ertelenen Öğretmenler Günü Programı ÇPAL Salonunda yapıldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ogretmenler toreni

24 Kasım Öğretmenler Günü Programı öğrencilerin kar tatili ve öğretmenlerin büyük çoğunluğunun İstanbul gezisinde olması nedeniyle ertelenmişti. Program 27 Kasım Pazartesi sabahı Şalpazarı Çok Programlı Anadolu Lisesi Salonu’nda gerçekleştirildi.

DSC_0170

Şalpazarı Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nce hazırlanan ve sunuculuğunu Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Hülya Ünsal‘ın yaptığı 24 Kasım Öğretmenler Günü Programı Kaymakam Murat Beşikci ve protokol mensuplarıyla öğretmen ve öğrenciler tarafından beğeniyle izlendi.

DSC_0149

İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz‘in konuşmasından sonra AYMTAL Öğrencileri, “Kahramanım” adlı oyunu sundular. Salonu dolduran izleyiciler tarafından bolca alkışlanan liseli tiyatrocuları Kaymakam Beşikci tebrik etti. Programda, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Şalpazarı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Futsal Turnuvası’nda şampiyon olan Şalpazarı ÇPAL Takımı’na kupası Kaymakam Murat Beşikci tarafından verildi.

DSC_0167 DSC_0196 DSC_0203 DSC_0214

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 29 Kasım 2017, 22:17

    Emeği geçen öğretmen arkadaşlarımı tebrik ederim. Sevgili öğrencilerimizin emeklerine sağlık, başarılarının devamını dilerim. Hepiniz hoşcakalın ve sevgiyle kalın.