Fatih Yılmaz AK Parti Şalpazarı Belediye Başkan Aday Adayı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi İşadamı Fatih Yılmaz çok sayıda partili ve vatandaşla birlikte İlçe binasına gelerek AK Parti’den bir kez daha Şalpazarı Belediye Başkanlığı’na aday adayı oldu.

Şalpazarı’nın sorunlarını ve çözümlerini çok iyi biliyorum

Müracaat evraklarını İlçe Teşkilatına onaylattıktan sonra salonu dolduran vatandaşlara hitaben bir konuşma yapan Fatih Yılmaz, “31 Mart 2019 Pazar günü Şalpazarı’nın kaderinin belirleneceği çok önemli bir seçim yapılacak. AK Parti İktidarımızın Türkiye’de gerçekleştirdiği başarılı hizmetleri Şalpazarı’nda da hayata geçirmek için Şalpazarı Belediye Başkanlığı’na bir kez daha aday adayı oldum. Doğduğu günden beri Şalpazarı’nda yaşayan bir kardeşiniz olarak, sizleri çok yakından tanıyor, sorunlarımızı ve çözümlerini de çok iyi biliyorum. Acılı ve sevinçli günlerinizde her zaman yanınızda oldum.

Şalpazarı’nın hemen tümünü isim isim biliyorum, tanıyorum. Gitmediğim mahalle, elini sıkmadığım kimse yok denecek kadar azdır.” diyerek, Büyükşehir Belediye  Meclis Üyeliği görevinde ayrı bir tecrübe edindik.Sizlerin teveccühü ile Partimizden aday gösterilmem halinde, herkesle barışık, dürüst ilkeli, adaletli ve halkını seven bir Belediyecilik anlayışı ile sizlere hizmet etmek, Şalpazarı Belediye Başkanı olarak Şalpazarı İlçemizi AK Belediyecilikle buluşturmak istiyorum.” dedi.

Şalpazarı’nın 5 yılını daha heba etmeyelim

Tüm Aday Adaylarını tebrik ettiğini söyleyen AK Parti Şalpazarı Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Yılmaz sözlerini şöyle tamamladı:

“Kazanan AK Parti ve Şalpazarı olacaktır. Birlik ve beraberlik içinde bu süreci aşacağız. Bölünüp parçalanarak Şalpazarı’nın bir  5 yılını daha heba etmeye kimsenin hakkı yok diyorum.”

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir