FLO’dan Şalpazarı’ndaki ilkokul öğrencilerine ‘Cumhuriyet’ armağanı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FLO Mağazacılık, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Şalpazarı’ndaki ilkokul öğrencilerine, ‘Cumhuriyet’ armağanı olarak kışlık bot ve kaban dağıttı.

Cumhuriyetimizin 100. yıldönümünde gerçekleştirilen hediye dağıtımı minik öğrencileri olduğu kadar, öğrenci velilerini, öğretmenleri ve İlçe halkını çok sevindirdi.

FLO’nun hediye dağıtımına FLO Mağazacılık Genel Müdürü M. Tahir Bayraksoy, Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Uygun, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Türkmen de katıldı.

FLO Mağazacılık Genel Müdürü M. Tahir Bayraksoy hediye dağıtımı ile ilgili olarak, “Memleketimizden kazandıklarımızı memleketimizin çocuklarına hediye ediyoruz. Her yıl sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirliğimiz “İyilik Hareketi” miz, öğrencilerimize Cumhuriyetimizin 100. Yıl Dönümü armağanı olarak daha da anlam kazandı.

FLO Mağazacılık Genel Müdürü M. Tahir Bayraksoy bazı öğrencilere bot ve kabanlarını giymelerinde yardımcı oldu. Sevinçleri gözlerinden okunan öğrenciler FLO Mağazacılık Genel Müdürü’ne sarılarak teşekkür ettiler. FLO Mağacılık Genel Müdürü M. Tahir Bayraksoy beraberindekilerle birlikte, Şalpazarı Atatürk İlkokulu’ndaki hediye dağıtımının ardından Doğancı ve Simenli Mahallesi İlkokullarında da öğrencilere kışlık bot ve kaban hediyesi dağıtımını bizzat gerçekleştirdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir