Gençlik Haftası’nda Şalpazarı – Üzümözü Obası’nda dart yarışması düzenlendi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Gençlik Haftası nedeniyle Kadırga yaylası yakınlarındaki Üzümözü Obası’nda yaşayan vatandaşlar arasında dart yarışması yaparak bir spor etkinliği gerçekleştirdi

Trabzon´un Şalpazarı İlçesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü, havaların ısınmasıyla birlikte yaylalara çıkan vatandaşlarla 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Gençlik haftası nedeniyle dart yarışması düzenleyerek bir spor etkinliği gerçekleştirdi. Koronavirüs salgını nedeniyle yarışmacılar ellerini dezenfektan ile dezenfekte edip maslerini taktıktan sonra yarıştılar.

Sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirilen yarışma sonunda Şalpazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Karaçoban, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Gençlik Haftası nedeniyle Üzümözü Yaylası’nda bir dart yarışması düzenledik. Vatandaşlara moral oldu. Koronavirisün getirdiği psikolojik rahatsızlığı bir nebze olsun üzerlerinden atma imkanı buldular” diyerek  birinciye kupa ve tüm yarışmacılara da madalya verildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir