Şalpazarı Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Kel koronavirüsle mücadeledede emek harcayan herkese teşekkür etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Kel, ulusal medyada yayınlanan, ‘İlçemizde CVD-19 vakası bulunmamasına’ ilişkin haberlerden dolayı memnuniyet duyduğunu belirtti.

Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Kel, salgın hastalıkla ilgili tedbirleri ve çalışmaları yürüten İlçe Kaymakamı Uğur Ünsal’a ve tüm emeği geçenlere Mahalle Muhtarları adına teşekkür etti.

Şalpazarı Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Kel’in açıklaması şöyle:

“Salgın hastalıkla ilgili tedbirleri yürüten İlçemiz Kaymakamı Uğur Ünsal’a, İlçemizdeki resmî kurumları, camileri ve sokakları dezenfekte eden ve ayrıca maske gönderen Trabzon Büyükşehir Belediyesi’ne,  bu hizmetleri takip eden Ak Parti İlçe Başkanına, Kaymakamımız başkanlığında; İlçe Müftülüğü, Sosyal Yardımlaşma Vakfı ve Kolluk Kuvvetlerinden oluşturulan Vefa Sosyal Destek Gruplarına, İlçe Hastanesinde çalışan sağlık çalışanlarımıza ve mahalle halkının ihtiyaçları doğrultusunda gıda, ilaç ve maaş gibi bütün ihtiyaçlarını karşılayan, sosyal desteklerin belirlenmesi ve dağıtımını sağlayan Kaymakamlık ve Kolluk kuvveti ile koordineli çalışan ve gecesini gündüzüne katan bütün muhtar arkadaşlarımıza, zabıta görevlilerine, sosyal destekleri dağıtan PTT çalışanımıza, elektrik kesintisi yaşatmayan Aksa Elektrik personellerine, muhtarlarımızla birlikte hane hane dolaşıp karantinadaki vatandaşlarımıza bilgilendirme yapan ve takip eden Emniyet ve İlçe Jandarma ekiplerine ve özellikle evde kalarak, alınan tedbirlere harfiyen uyan ve hiçbir sorun çıkarmayan mahalle halklarımıza muhtar arkadaşlar adına teşekkür ederim. Onlar için ne yapsak az bile. Ama daha her şey bitmiş değil, sosyal mesafeyi koruyalım ve izolasyonu sağlayalım.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir