AK Parti’nin eski ve yeni yöneticileri istişare toplantısında bir araya geldi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ak parti toplantisi

AK Parti Şalpazarı İlçe Teşkilatı bugün parti binasında bir istişare toplantısı düzenledi. Toplantıya Partinin yeni yöneticilerinin yanı sıra bazı eski yöneticileri ve partililer de katıldı.

Aranızda en tecrübesiz siyasetçi benim

Mehmet Muhcu, Metin Günay, Nurettin Ataman, Murat Yılmaz, Yaşar Karagöz, Ahmet Yazıcı, Rasim Demirci, Ahmet Tulumen gibi isimlerin yer aldığı toplantıda konuşan Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, “Baktığınız zaman aranızda siyaseten en tecrübesiz benimdir. Sıralamaya koysan, sondan 4’üncü 5’inciyimdir. Sizleri bilgi ve birikimlerinizden, tecrübelerinizden yararlanmak için buraya çağırdık” dedi.

horoz-ataman

Kendinden önceki dönemde yapılan bazı hizmetlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk özetle şunları söyledi:

Stad için para gelmiş, bunu geri çevirmeyeceğiz

Şalpazarı İlçe Stadı için buraya ödenek gelmiş biz bu parayı geri çevirmeyeceğiz. Ayrıca, DSİ Şalpazarı İlçe Merkezi, Doğancı ve Acısu’da 6.6 milyon liralık bir yatırımı programa almış. Ancak biz şunu ifade ettik; nasıl ki Cumhurbaşkanımız Trabzon’a geldiği zaman konuşmasına Ağasar Deresi’yle başlıyor, biz de Ağasar Deresi’ni turizme kazandırmamız gerekir. Dere ıslahını, Simenli, Sütpınar’ın bulunduğu havzaya kadar programa aldıralım. Arazinin dar olduğu yerlerde yürüyüş yolları, arazinin geniş olduğu yerlerde de yürüyüş yolları ve piknik alanları yaptıralım. Biz bunları yapabiliriz. Bunlar çok büyük şeyler değil.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir