Kur’an Bülbülleri Şalpazarı’nda yarıştı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DSC_0735

“Trabzon İmam Hatip Liseler Arası Kur’an-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışması” Şalpazarı’nda yapıldı.

Cinkaya Salonu’nda yapılan yarışmada birinciliği Trabzon Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi, ikinciliği Sürmene Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi ve üçüncülüğü de Arsin Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi kazandı. Yarışmada ev sahibi Şalpazarı İmam Hatip Lisesi’nden Ünal Demir ise 5’inci oldu.

Yarışmada dereceye giren öğrenciler bölge finaline katılacak ardından Türkiye birinciliği için yarışacaklar. Cinkaya Düğün Salonu’nda Sabah Saat 09.30’da başlayan yarışmaları Milli Eğitim Camiası ve öğrenci velileriyle vatandaşlar da takip etti.

DSC_0730 DSC_0725 DSC_0722DSC_0726  DSC_0723

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 20 Aralık 2017, 17:22

    Bu güzel çalışmada emeği geçenlere teşekkür eder gençlerimizi tebrik eder başarılarının devamını dilerim Kocaeli Mem Şb Müdürü

  2. 28 Aralık 2017, 12:05

    Bizim de Hayrat pınarca yuk.mah.Kur’an Kursu olarak öğrencimiz Barış PAPAĞAN Hayrat imam-hatip lisesini temsilen katıldık puanların sıralamasına göre dördüncü sıradayız.Bende bir hemşeriniz Şalpazarlı Geyikli mahallesinden olarak hafızlık güzel okuma yarışmasının şalpazarında ilçemizde yapılmasından memnun kaldık kimin emeği geçmiş ise maddi ve manevi katkıda bulunanlardan Allah razı olsun.Devamını bekliyoruz.