AK Parti Haziran Ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DSC_0125

AK Parti Haziran Ayı Daraltılmış İlçe Danışma Meclisi Toplantısı parti binasında yapıldı. Divan başkanlığını İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Şalpazarı Koordinatörü Mehmet Alp‘in yaptığı Toplantıda bir konuşma yapan AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara, İlçe Başkanı olduktan sonra bugüne kadar gösterdiği girişimlerin meyvelerini almaya başladıklarını ve Şalpazarı’nın bu yıl içinde şantiyeye döneceğini söyledi.

Başkan Topkara, “Şalpazarı için olmazsa olmazlarımızdan iki tanesi olan Yüksekokul ve Şıhkıranı-Erikbeli-Kadırga yolunun betonlanması konusu da dahil bir çok yatırımları İlçemize kazandırıyoruz” diyerek, bunlardan bazılarını şöyle sıraladı:

Yeni Hükümet Binası, Belediye Binası, Geyikli Osmanuğu Sağlık Evi, Şalpazarı-Doğancı-Acısu Ağasar Deresi ıslahı, Sis Dağı ve Gökçeköy’e 2 adet turizm ve içme suyu amaçlı gölet, Sis Dağı Projesi, Üsküdar Belediyesi’nce yaptırılan ve üniversite binasına dönüştürülecek olan kültür merkezi, Şalpazarı İlçe Stadyumu, ayrıca Sayvançatak Mahallesini bir semt sahası, Şalpazarı Çevre Yolu yapım çalışmaları…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Sayın başkanım: Biz vatandaşlar olarak, siz siyasetçilerden söz değil, bizzat hizmetin ta kendisini bekliyoruz. Şalpazarı kuruldu kurulalı hiç şantiyelikten kurtulup oturulacak konut olmadı ki. !.. Yaylalarımızın baş kenti durumundaki Kadırga’nın yolu (her yıl aynı mevsimde göçlerin gideceği bilindiği halde) patates tarlalığından stabil hale getirilmiyor ki de detonlanack. Bu hususta araçlarımızın gördüğü zararı ve hayvanlarımızın ulaşım esnasında çektiği eziyeti sorumluları her kimse hakkımızı helal etmiyoruz.