Anneler Günü’nde Şehit Anneleri unutulmadı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı Kaymakamı Uğur Ünsal anneler günü nedeniyle şehit anneleri ve yakınlarıyla 100 yaşın üzerindeki anneleri ziyaret ederek kendilerine Trabzon Valiliği ‘nin hediyelerini verdi.

Koronavirüs salgını nedeniyle sosyal mesafeye dikkat edilerek gerçekleştirilen ziyaretlerde Kaymakam Ünsal Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hurşit Akgün ile birlikte ilk olarak Şehit Er Halil Karagöz’ün ablası Zelfi Karagöz’ün, ardından Şehit J. Tbp. Üsteğmen Asım Bayraktar’ın annesi Hanife Bayraktar’ın ve son olarak da 102 yaşındaki Fatma Gülay’ın Geyikli Mahallesi’ndeki evlerine gitti. Sosyal mesafeye dikkat edilerek gerçekleştirilen ziyaretlerde Kaymakam Uğur Ünsal Trabzon Valiliği’nden gönderilen hediyeleri kendilerine kapıda takdim etti. Şehit yakınları ve yaşlı kadın, “Allah Devletimize zeval vermesin diyerek” Kaymakam Ünsal’a teşekkür ettiler.

 

Şalpazarı İlçe Jandarma Komutanı Serdar Ceylan ve İlçe Emniyet Amiri Soner Dinler de bazı mahallelerdeki Şehit yakınlarını ve 100 yaş üstü anneleri ziyaret ederek hediyelerini teslim ettiler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir