Genç yaşta kansere yenilen Emine Durmuş, Çetrik Mahallesi’nde ebediyete uğurlandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çetrik Mahallesi’nden Fındık tüccarı Tocuğu Mahmut Durmuş‘un geçen yıl Balıkçı Bahri Durmuş‘un yeğeni Helim Durmuş ile evlenen kızı Emine Durmuş, 2 ay kadar önce kanser teşhisiyle tedavi altına alındığı Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde dün Saat 13.30 sıralarında hayata veda etmişti.

1 Ocak’ta doğdu, 1 Ocak’ta vefat etti

1 Ocak 1999 tarihinde doğan ve 1 Ocak 2020 tarihinde 21 yaşına girdiği doğum gününde hayatını kaybeden genç gelin bugün Çetrik Mahallesi’nde yüzlerce kişinin katıldığı cenaze töreninin ardından ebediyete uğurlandı.

Çetrik Mahallesi’nde yeni yaptırılan Camide kılınan öğle namazından sonra alt katta cenaze namazı kılındı. Durmuş ailesinin acılarını paylaşmak için cenazeye katılan vatandaşlar cami altındaki bölümü tamamen doldurdu. İlçe Müftüsü Hüseyin Hacıfettahoğlu‘nun kıldırdığı cenaze namazına Şalpazarı Belediye Başkan Yrd. Faruk Beldüz, Şalpazarı Belediyesi eski başkanları Mehmet Muhcu ve Fehmi Cengiz ile çok sayıda bürokrat da katıldı. Cenaze namazının ardından tabutu elde taşınan Emine Durmuş’un cenazesi cami önündeki mahalle mezarlığına götürülerek burada toprağa verildi.

Emine Durmuş‘u ebediyete uğurlayan ailesi, yakınları ve arkadaşları gözyaşlarına hakim olamadılar.

Merhume Emine Durmuş‘a Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir