Mustafa Albak’ın cenazesi Geyikli’de toprağa verildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir ay kadar önce ameliyat olduğu Fatih Devlet Hastanesi’nde dün sabah Saat 05.00 sıralarında 98 yaşında hayatını kaybeden 7 çocuk babası Mustafa Albak‘ın cenazesi bugün Geyikli Mahallesi’nde toprağa verildi.

Yıllarca marangozluk yapan Canferoğlu Mustafa Albak, emekli banka memuru Faruk Şener Albak‘ın babası ve Samsun’da Diyanet Eğitim Merkezi Müdürü Ali Öztürk ile emekli Öğretmen Hasan Albak‘ın kayın pederleri oluyordu. Mustafa Albak aynı zamanda Dr. Oğuz Kaan Albak‘ın da babasının amca oğluydu.

Mustafa Albak’ın cenazesi Geyikli Belen Camii’ndeki Cuma namazı sonrası cami yanında kılınan cenaze namazını müteakip omuzlarda taşınarak Belen Mezarlığı’nda toprağa verildi. Mustafa Albak‘ın cenaze namazını damadı İmam Hatip Ali Öztürk kıldırdı. Yer yer 30 cm. ye ulaşan kar nedeniyle kapalı bulunan Bel Kıranı yolu Şalpazarı Belediyesi’ne ait ekipler tarafından ulaşıma açıldı.

Cenazeye Mustafa Albak‘ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra AK Parti ve İYİ Parti Şalpazarı Belediye Başkan Aday Adayları ile Belediye Meclisi Üyesi Adayları da katıldı.

Merhum Mustafa Albak‘a Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir