Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti’nin Samsun’daki belediye başkan adaylarını tanıttı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun’da Yaşar Doğu Spor Salonu’nda bugün düzenlenen tanıtım toplantısında Partisinin Samsun’daki belediye başkan adaylarını tek tek kürsüye çağırarak tanıttı.

Toplantı dolayısıyla salonda kurulan dev platformda Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ve partinin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı hemşehrimiz Mustafa Demir‘in fotoğraflarının yanı sıra “Tevazu, Samimiyet, Gayret ile Önce Millet Önce Memleket” sloganı yazılı pankart yer aldı.

Salonda, 20 Ocak 1989’da Samsunspor kafilesini taşıyan otobüsün geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybedenlerin fotoğrafının bulunduğu ve “20 Ocak 1989 unutmadık, unutmayacağız” yazılı pankart da dikkati çekti.

Erdoğan‘ın konuşma yaptığı sahnenin arkasında Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın dev fotoğrafları ile salonun tavanında dev Türk bayrağı yer aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için hazırlanan “Lider” filminin yanı sıra AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir için hazırlanan filmlerin gösterildiği programda, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ile AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu birer konuşma yaptı.

Aslen Şalpazarı İlçesi’nin Turalıuşağı Mahallesi’nden olan Mustafa Demir, AK Parti’de 22. ve 23. Dönem Samsun Milletvekili seçilmiş, 60. Hükümette de Bayındırlık ve İskan Bakanı olarak görev yapmıştı. Mustafa Demir 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli Seçimlerde AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterildi.

Erdoğan, AK Parti’nin ve Cumhur İttifakı’nın Samsun Büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi. Toplantıya Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik de katıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir