Gökçeköy Yolu asfaltlanıyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

asfalt gokcekoy

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Şalpazarı’nda 2016 yılı yol asfaltlama ve betonlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Havanın elverişli olduğu günlerde çalışmaları yoğunlaştıran ekipler, programlanan işleri yerine getirmeye çalışıyorlar.

gokcekoy-yolu

Şıhkıranı’ndan itibaren geçen yıl yapılan beton yola kadar dökülen 800 metrelik asfaltın yola çok yakıştığını söyleyen Gökçeköy Muhtarı Turan Köse, “Bu hizmeti gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu başta olmak üzere,  hizmetin gelmesine vesile olan AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara’ya, Teşkilatına ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyelerine teşekkür ediyorum” diyerek, asfaltlama çalışmalarının devamını istedi.

asfalt gokcekoydegokcekoy-yolu2egokcekoy-yolu2

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Yardımcısı Muhammet Algün, Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz ve Gökçeköy Muhtarı Turan Köse ile birlikte Gökçeköy-Kuzuluk-Çanakçı yolu güzergahındaki asfaltlama çalışmalarını yerinde takip etti. AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara, Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin asfaltlama ve betonlama çalışmalarının her yıl katlanarak sürdürüeceğini söyledi.

AK Parti İlçe Başkanı murat Topkara, asfaltlama çalışmalarını takip ettikten sonra Şıhkıranı'nda Gökçeköy ve Simenli Muhtarları ile çay içip sohbet etti
AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara, asfaltlama çalışmalarını takip ettikten sonra Şıhkıranı’nda Gökçeköy ve Simenli Muhtarları ile çay içip sohbet etti

 

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 6 Eylül 2016, 11:27

    Sayın TOPKARA ya hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimin yanında sitemlerimi de iletin lütfen. Gökçeköyden aşagıya asfaltlama yapılırken gözü önündeki mahallesi TURALIUŞAĞI yolunu nasıl görmüyor. Şalpazarı İskenderli Grup yolunun niçin takipçisi olmuyor. Varsa Bu konuda bir acıklaması yada diyeceği sizin kanalınızla öğrenmek isterim.

    • 19 Eylül 2016, 17:10

      Turalıuşağı yolu Bayındırlık ve İskan eski Bakanı hemşehrimiz Mustafa Demir döneminde Karayolları ağına devredildi. Burası istimlak işlemlerinin ardından Karayolları’nca asfaltlanacak.