Ali Şükrü Beldüz Avni Aker’de düdüğü son kez çaldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

alisukru

Hakem hemşehrimiz Ali Şükrü Beldüz, Trabzonspor-Samsunspor hazırlık maçının ilk 5 dakikasını yönettikten sonra düdüğünü son kez çaldı ve hakemliğe veda etti.

Hakem Ali Şükrü Beldüz, maçın 5. dakikasında Trabzonsporlu futbolcuların omuzlarında sahayı terk etti
Hakem Ali Şükrü Beldüz, maçın 5. dakikasında Trabzonsporlu futbolcuların omuzlarında sahayı terk etti

BELDÜZ’Ü YALNIZ BIRAKMAYALIM!

hakem belduz

Şalpazarılı Hakem hemşehrimiz Ali Şükrü Beldüz bugün Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nda Saat 16.00’daki Trabzonspor – Samsunspor hazırlık maçında jübile yapacak. Karşılaşmanın başlangıç düdüğünü çalacak olan Beldüz, 5. dakikada ise hakem olarak son kez düdük çalacak ve kariyerine son noktayı koyacak.

Aslen Geyikli Mahallesi’nden olan ve 17 yıldır hakemlik yapan hemşehrimiz Ali Şükrü Beldüz’ü bu veda maçında yalnız bırakmamak için Şalpazarılılar maça davet edildi. Şalpazarılılar Trabzon Ayasofya’daki Dernek Merkezi önünden maç öncesinde toplu olarak Stada gidecek.

Trabzon’un Türk Futbol camiasına hakem olarak kazandırdığı ve kariyerinde sayısız, Amatör, BAL Ligi, 3.Lig, 2. Lig, PTT 1.Lig ve Süper Lig maçı yönetmiş olan Ali Şükrü Beldüz’ü bu özel ve gururlu gününde Şalpazarlı hemşerileri olarak yalnız bırakmayalım. Bugün saat 16:00’da Ali Şükrü Beldüz’ün jubilesini yapacağı ve ücretsiz olan Trabzonspor-Samsunspor hazırlık maçında tüm Şalpazarlılar olarak Kapalı alt tribündeki yerimizi alalım. Şalpazarlılar olarak birlikteliğimizi futbolda da gösterelim…

NOT: Tüm Şalpazarlılar olarak Saat 14:00’da Trabzon Şalpazarlılar Derneği önünde toplanılıp toplu halde maça gidilecektir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir