İsmail Karabayır Üzümözü’nde ebediyete uğurlandı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ismail karabayir cenazesi

Dün gece saatlerinde Üzümözü Mahallesi’ndeki evinde kalp krizi geçirerek 89 yaşında vefat eden 7 çocuk babası İsmail Karabayır‘ın cenazesi gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Bir süre önce KTÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi gören ve sol bacağı başarılı bir ameliyatla kesilen İsmail Karabayır Üzümözü Mahallesi’ndeki evinde istirahat ediyordu. Üzümözü Köyü’nde yıllarca aza ve muhtar vekili görevlerinde bulunan İsmail Karabayır, Üzümözü Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği’nin başkanlığını da yapmıştı.

IMG_9213a DSC_0711

Üzümözü Mahallesi’nin önderi ve ileri gelenlerinden biri olan İsmail Karabayır, KTÜ Genel Sekreter Yrd. Mehmet Karabayır, Şalpazarı Atatürk İlkokulu Müdürü Muhammet Karabayır, Şalpazarı Belediye Başkan Yrd. Hasan Karabayır, Şalpazarı İlçe Tarım Müdürlüğü eski Personeli Muzaffer Karabayır ve Şalpazarı İlçe Hastanesi Personeli Sezgin Karabayır‘ın babalarıydı.

DSC_0747

Mezarlık Boğazı Camii’nde ikindi namazından sonra kılınan cenaze namazına; Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikci, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Enerji Hammadde Etüt ve Arama Daire Başkanı İsmail Kara, Şalpazarı Belediye Başkan V. Mustafa Özendi, MHP Trabzon İl Yöneticileri, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkan Yrd. Muhammet Algün ve Mustafa Bektaş, CHP Şalpazarı İlçe Başkanı Erdoğan Kıran, KTÜ Personeli, Şalpazarı Belediye Meclisi Üyeleri ve Belediye Personeli, Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Personeli, Şalpazarı İlçe Hastanesi Personeli, çevre mahallelerden çok sayıda vatandaş da katıldı.

DSC_0765DSC_0771

Merhum İsmail Karabayır’a Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 19 Mayıs 2017, 09:16

    Mekanı Cennet Olsun. Geride kalanlara ALLAH Sabır Versin.