Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Vahap Uçar Samsun’da toprağa verildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da özel bir hastanede anjiyo olan Ağırtaş Mahallesi’nden Vahap Uçar, ameliyat sonrası geçirdiği kalp krizi sonucu 61 yaşında dün hayata veda etmişti. Vahap Uçar bugün Samsun’da dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Edinilen bilgilere göre Karayolları’nda güvenlik görevlisi olarak çalışarak emekli olduktan sonra da gemilerde ahçı olarak çalışmaya devam eden 3 erkek ve 1 kız olmak üzere 4 çocuk babası Vahap Uçar özel bir hastanede anjiyo olmuştu. Vahap Uçar ameliyat sonrası yoğun bakım servisinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmişti.

Vahap Uçar‘ın cenazesi bugün ikamet ettiği Samsun’da,  Cedit Mahallesi Yeni Camii’nde ikindi namazından sonra kılınan cenaze namazını müteakip Derecik Mezarlığı’na defnedildi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Şalpazarı’nda birlikte okuduğu okul arkadaşı Vahap Uçar’ı son yolculuğuna uğurladı

Cenazeye memleketi Şalpazarı’nda birlikte öğrenim gördüğü, şimdi ise Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı olan Bayındırlık ve İskan eski Bakanı okul arkadaşı Mustafa Demir de katıldı. Vahap Uçar‘ın cenazesine, ailesi ve yakınlarının yanı sıra çak sayıda arkadaşı ve dostları da katıldı.

Muhammet ÖZEN / Samsun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir