• İmsak 00:00
 • Güneş 00:00
 • Öğle 00:00
 • İkindi 00:00
 • Akşam 00:00
 • Yatsı 00:00
 • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2024 - Şalpazarı

Kazada yaralanan hemşehrilerimizin sağlık durumları iyi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

kaba2

Şalpazarı’ndan İstanbul’a giden Emre Özdemir yönetimindeki özel otomobil, dün gece 02.30  sıralarında Tosya – Ilgaz arasında karşı yönden gelen minibüsle çarpışmıştı. Meydana gelen feci kazada; Ülmahan Özdemir, Emre Özdemir, Alper Özdemir, Elif Kumaş ve Sıdık Turan adlı hemşehrilerimiz çeşitli yerlerinden yaralanarak ambulanslarla Çankırı Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındılar.

Yaralılardan Ülmahan Özdemir ve Alper Özdemir tedavileri ayakta yapıldıktan sonra taburcu edildiler. Emre Özdemir‘in ise yarın taburcu edileceği, vücudundaki kırıklar nedeniyle ameliyat geçiren Elif Kumaş‘ın da ameliyattan çıktığı öğrenildi.

Kazadan sonra Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu‘nu arayan AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, kaza geçiren hemşehrilerimizin kaldırıldığı Hastanenin Başhekimini arayarak sağlık durumlarıyla ilgili bilgi almış ve bizi de bilgilendirmiştir. İlgilerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Çetrikli hemşehrilerimize geçmiş olsun diyor, Elif Kumaş‘a ve diğer yaralılara Allah’tan şifalar diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

 1. 3 Eylül 2015, 08:57

  Kaza geçiren hemşehrilerimize geçmiş olsun.Yaralılara Allah acil şifalar versin.

  Her şeye siyaseti alet etmeyin yeter artık. O, onu aramış, O, bunu aramış ne büyük iş, önemli olan vatandaşın siyasiler üzerinden işini çözmesi değilde kendileri rahat bir şekilde işlerini çözmeleridir.