Masa Tenisinde Şalpazarı ÇPL’nin bileği bükülmüyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

turnuva2

Şalpazarı tarihinde ilk defa bölgesel bir spor organizasyonuna ev sahipliği yaptı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen Büyük Liman Havzası İlçeleri, Liseler Arası Kızlar ve Erkekler Masa Tenisi Turnuvası Şalpazarı İlçe Spor Salonu’nda gençekleştirildi.

DSC_0966

Şalpazarı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından başarılı bir şekilde organize edilen Masa Tenisi Turnuvası’nı Kaymakam Cafer Sönmez ve İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Taşkın da izledi.

toplu

Oldukça çekişmeli ve heyecanlı geçen müsabakalar sonunda Şalpazarı ÇPL Anadolu Lisesi kızlar ve erkeklerde şampiyonluk kupasının sahibi oldu. Kızlarda 2’inciliği Beşikdüzü İMKB Fen Lisesi, 3’üncülüğü ise Çarşıbaşı ÇPL Anadolu Lisesi kazandı. Erkeklerde 2’inciliği Tonya ÇPL Anadolu Lisesi, 3’üncülüğü ise Beşikdüzü Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kazandı.

DSC_0970 DSC_0972 DSC_0977 DSC_0982

Masa Tenisi Turnuvası kızlar ve erkeklerde şampiyon olan Şalpazarı ÇPL Anadolu Lisesi’ne kupalarını ve hediyelerini Kaymakam Cafer Sönmez  verdi. Kızlarda 2’inci olan Beşikdüzü İMKB Fen Lisesi ile erkeklerde 2’inci olan Tonya ÇPL Anadolu Lisesi takımına kupaları İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Taşkın tarafından verildi. Turnuva organizasyonunu üstlenen Şalpazarı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Karaçoban da kızlar dalında 3’üncü olan Çarşıbaşı ÇPL Anadolu Lisesi’ne Tonya Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Abdullah Malkoçoğlu da erkeklerde 3’üncü olan Beşikdüzü Farabi Anadolu Meslek Lisesi takımına kupalarını ve hediyelerini verdi.

Öğrencilere yemek ve çeşitli ikramlarda bulunan Şalpazarı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, Büyük Liman Havzası İlçeleri’ndeki katılımcılardan tam not aldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir