Mehmet Kabataş’ın cenazesi Üzümözü’nde toprağa verildi

featured

Şalpazarı Muhtarlar Derneği Sekreteri Bayram Kabataş‘ın 82 yaşında vefat eden babası Mehmet Kabataş‘ dün Şalpazarı Merkez Camii önündeki cenaze namazıyla son yolculuğuna uğurlandı.

Şalpazarı Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü eski personeli Ahmet Kabataş ile AKSA Elektrik Şalpazarı Şefliği eski personeli Seyfi Kataş ve Serdar, Fatma ve Sefaniye‘nin de babaları olan Mehmet Kabataş Almanya emeklisiydi.

6 çoçuk babası Mehmet Kabataş 24 gün önce enfeksiyon teşhisiyle tedavi altına alındığı Vakfıkebir Devlet Hastanesi’nde önceki gün vefat etmişti.  Mehmet Kabataş‘ın cenaze namazı dün Şalpazarı Merkez Camii’ndeki öğle namazının ardından İmam Hatip olan oğlu Ahmet Kabataş tarafından kıldırıldı. Cenazeye Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, KTÜ Genel Sekreteri Mehmet Karabayır, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, CHP İlçe Başkanı Erdoğan Kıran, MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin, İYİ Parti İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz, çok sayıda siyasetçi, muhtar ve bürokrat ile STK temsilcilerinin de aralarında bulunduğu yüzlerce kişi katıldı.

Mehmet Kabataş‘ın cenazesi, Şalpazarı Belediyesi’ne ait cenaze aracıyla Üzümözü Mahallesi’ne götürülerek aile kabristanlığına defnedildi. Merhum Mehmet Kabataş‘a Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Mehmet Kabataş’ın cenazesi Üzümözü’nde toprağa verildi

Bir Cevap Yazın

Öne Çıkan Yorumlar

 1. 4 sene önce

  Mehmet Amcaya Allahtan rahmet Ailesi ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum Mekanı cennet olsun

2 Yorum

 1. 4 sene önce

  Mehmet Amcaya Allahtan rahmet Ailesi ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum Mekanı cennet olsun

 2. 4 sene önce

  Mehmet amcaya Allahtan rahmet diliyorum. Kıymetli bir insandı. Oğulları basta olmak üzere tüm yakınlarına baş sağlığı ve sabr-ı cemiller niyaz ediyorum.

  Cevapla
%d blogcu bunu beğendi: