Muhammet Balta ve Adnan Günnar nikah şahitliği yaptı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

muhcucumamam

7 Haziran 2015’te yapılan Milletvekili Genel Seçimleri’nde AK Parti’den Trabzon Milletvekili seçilen Muhammet Balta ve Dr. Adnan Günnar, Şalpazarı Belediyesi eski Başkanı Mehmet Muhcu’nun kızının Çinkaya Düğün Salonu’ndaki düğününe katıldı.

Hava-Mehmet Muhcu çiftinin kızları Fatma Nur ile, Birnaz-Ali Ayaz çiftinin oğulları Fedayi’nin nikahını Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız  kıyarken, nikah şahitliklerini ise; AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta ve Dr. Adnan Günnar ile İnci Özen ve AK Parti Şalpazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Demir yaptı.

memem

AK Parti Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar nikah kıyıldıktan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sözünü hatırlatarak genç çiften 4 çocuk istediler. Belediye Başkanı Başkan Kurukız ise rahmetli Alparslan Türkeş’in evlenen çiftlerden 6 çocuk istediğini hatırlattı.

meme

Fatma Nur Muhcu – Fedayi Ayaz çiftinin düğününe AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta ve Dr. Adnan Günnar, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara ve CHP İlçe Başkanı Ünal Özen’in yanı sıra, Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz ve bazı AK Parti eski ve yeni yöneticileri katıldı.

topkakasemazen

Düğünde semazen gösterisi ilgiyle izlendi

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir