Murat Topkara, Zeki Çabuk’u ziyaret etti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DSC_0903o

26 Kasım 2017 tarihinde yapılan AK Parti Şalpazarı İlçe 5.’inci Olağan Kongresi’nde, İlçe Başkanlığı görevine veda eden Murat Topkara, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanlığı görevine seçilen Zeki Çabuk‘u ziyaret etti.

Trabzon Şalpazarlılar Derneği Başkanı Turgut Kahraman ile birlikte AK Parti Şalpazarı İlçe binasına giderek yeni İlçe Başkanı Zeki Çabuk‘u ziyaret eden Topkara, Şalpazarı’na birlik ve beraberlik içinde hizmet etmenin önemine işaret ederek Çabuk’a görevinde başarılar diledi.

DSC_0913

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk da, selefi Murat Topkara ve Trabzon Şalpazarlılar Derneği Başkanı Turgut Kahraman‘ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Eskisi, yenisi yok. Hep birlikte partililerimizle İlçemize hizmet edeceğiz. Başlayan ve başlayacak olan tüm yatırımların takipçisi olacağız. Şu anki önceliğimiz Şıhkıranı – Erikbeli – Kadırga yayla yolumuzun önümüzdeki yıl başlatılması. Bunun için Sayın İçişleri Bakanımızla görüştük ve önümüzdeki günlerde tekrar görüşerek yolu peyderpey başlatmaya çalışacağız. Üniversite konusunda da Sayın Vekilimiz Salih Cora ile birlikte YÖK’e gittik. İçişleri Bakanımız zaten görüşmüş. Kendileri KTÜ’ Senatosu’nun onayına istinaden, Şalpazarı’ne MYO açılmasınına onay verecekler” dedi.

DSC_0901

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir