Necati Selvitop’tan Şalpazarılı çocuklara kapalı oyun parkı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Büyük Birlik Partisi (BBP) Şalpazarı Belediye Başkan Adayı Necati Selvitop seçim öncesinde bir icraatını gerçekleştirdi. Çocuk oyun gurubu imalatçısı hayırsever iş adamı Zafer Kuyucu ve eşi Seval Kuyucu, BBP Şalpazarı Belediye Başkan Adayı Necati Selvitop‘a destek için parti binasının alt katına kapalı oyun parkı kurdu.

Ücretsiz oyun parkının açılışı Alperen Ocakları Vakfı Genel Başkanı Ali Can Kocaman, BBP Trabzon İl Başkanı Muharrem Danışmaz, Alperen Ocakları Trabzon İl Başkanı Mustafa Kara, BBP Şalpazarı İlçe Başkanı Ali Topkara, İYİ Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz ve vatandaşların katılımıyla yapıldı.

Açılışta sınır ötesi harekatta şehit olan 12 Mehmetçiğimiz için Kur’an-ı Kerim ve ilahiler okunarak dualar edildi. Şehitlerimiz için saygı duruşu yapıldı, İstiklal Marşımız okundu.

Açılış konuşması yapan BBP Şalpazarı Belediye Başkan Adayı Necati Selvitop, “Herkes belediye başkanlığı yapabilir. Bizim onlardan farkımız; yatırımcı, güçlü iş çevremiz var. Geçen 30 Ağustos’ta onlarca iş adamını buraya getirdiğimiz gibi, Şalpazarı bize güvenir, itimat ederse verdiğimiz sözleri bir bir tutacağız. Bu da bunlardan bir örnek”

Alperen Ocakları Genel Başkanı Ali Can Kocaman da konuşmasında, “Bugün burada çocuklarımızın mutluluk sesleri yükselsin diye yapılmış olan bu güzel parkımızın açılışını yapmak üzere toplandık. Çocuklarımız güvenli bir şekilde mutlu, huzurlu vakitler geçirsin, ailelerimiz de çocuklarının yanında onlara eşlik etsin diye yapılmış Muhsin Yazıcıoğlu oyun parkı aslında gelecek nesillerimize verdiğimiz değerin göstergesidir. Ülkemizin acısı var. Gelen şehit haberleri yüreğimizi dağlıyor. Dünyada acı var. Bugün Filistin’de emeklemeyi bilmeyen bebekler ölmeyi öğreniyor. Biz gelecek nesillerimize sahip çıkacağız. Vatan , millet sevdalısı çocuklarımızı Trabzon’umuza yakışır şekilde bu topraklarda yetiştireceğiz. Büyük Birlik Partisi olarak bu zorlu süreçte üzerimize düşen görevlerin farkındayız. Yılmayacağız, yorulmayacağız, Allah’ın davasının davacıları olarak sevdamız Türkiye’mize de gelecek nesillerimize de sizin desteğinizle sahip çıkacağız. Allah sizi var etsin. Bu oyun parkını Şalpazarı’na hediye eden değerli iş adamımızı ve buna vesile olan BBP Şalpazarı Belediye Başkan Adayımız Necati Selvitop‘u tebrik ediyorum”

Çocuklar için yaptırılan ücretsiz kapalı oyun parkının açılışı dualar edildikten sonra kurdele kesilerek yapıldı. Törende katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir