Salih Cora; Sayvançatak, Sinlice ve Kuzuluk’ta konuştu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Salih Cora Şalpazarı’nda akşam mesaisi yaptı

Ak Parti Trabzon Milletvekili Adayı Av. Salih Cora seçim çalışmalarını gündüz sahilde, akşam da Şalpazarı’nda sürdürdü. Beraberinde AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara ve Partisinin bazı yeni ve eski İl Yöneticileriyle birlikte Sayvançatak, Sinlice ve Kuzuluk’a giden Salih Cora, geç saate kadar kendisini bekleyen vatandaşlara hitap etti.

Şalpazarı’nda büyük ilgi gören AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Av. Salih Cora, paralel yapının güdümündeki muhalefet partilerinin Türkiye’yi eski karanlık günlere geri götürmeye çalıştığını söyledi. Salih Cora; “Türkiye son 13 yıldaki kazanımlarını kaybeder, 15-20 yıl değil, 40 yıl geri geri gider.” dedi. Cora, Şalpazarı’nın en uzak mahallelerinden biri olan Kuzuluk’tan gece geç saatlerde döndü.

salih-cora1 salih-cora2 salih-cora3 salih-cora5

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. parti ayırmıyorum bunların hepsi şimdi köy köy gezerler ama seçilipte koltuğa oturunca hepsi köyüde köylüyüde unutur bi dahaki seçim zamanına kadar hiç adını bile anmazlar bizim oylarda boşa gider

  2. Paralel dediği kişilerle 12 yıl boyunca hangi ilişkilerde bulunduğunu bir açıklarsa iyi olur onlar çok iyi tanıyor biz tanımıyoruz bi zahmet tanıtsınlar örneğin Trabzon da kim paralel kim değil?