Salih Cora’dan Şalpazarı’nda Ramazan mesaisi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora mübarek Ramazan ayını idrak ettiğimiz bu günlerde Trabzon’un ücra yerlerini bir bir arşınlıyor.

Dün de Şalpazarı’na gelen Milletvekili Av. Salih Cora, önce AK Parti İlçe binasında partilileriyle, ardından da MHP İlçe binasında Cumhur İttifakı ortaklarıyla bir araya geldi. AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk ile birlikte MHP Şalpazarı İlçe binasına gelen Av. Salih Cora burada MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, MHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve gençlerle bir toplantı gerçekleştirdi. MHP’ye gelişinde gençlerin övgü dolu tezahüratlarıyla karşılanan Milletvekili Cora, ayrılırken de öyle uğurlandı.

Daha sonra AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Belediye Başkanı Refik Kurukız ve partilileriyle birlikte önce Üzümözü Mahallesi’ne giderek bir süre önce vefat eden Harbiye Çakır‘ın yakınlarına taziye ziyaretinde bulunan AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, buradan Kireç Mahallesi’ne geçerek hasta ve yaşlıları evlerinde ziyaret etti.

Dönüşte İlçe Merkezi’nde kısa bir süre Yüksekokul öğrencileri için yapılması düşünülen yurt konusunda incelemelerde bulunan Cora, bir süre önce Spor Toto Teşkilatı’nın katkılarıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca yaptırılan Düzköy Semt Sahası’nı ziyaret etti.  Milletvekili Cora Şalpazarı’na hemen tüm yatırımlarda olduğu gibi kendi girişimiyle yapılan sahada önce kalecilik yaptı, sonra da penaltı atışı yaptı. Semt sahasını çok beğenen Milletvekili Salih Cora, Düzköy Muhtarı Şaban Yılmaz‘dan mahallesinin sorunlarını dinledi, gençlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir