Şalpazarı Anadolu Lisesi Mezuniyet Töreni yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı Anadolu Lisesi mezuniyet töreni Atatürk İlkokulu Konferans Salonunda bugün yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan törenin açılış konuşmasını Okul Müdürü Canan Ateş yaptı.

Konuşmasında, “Bugün Şalpazarı Anadolu Lisesi ailesi olarak, dört sene önce büyük umutlarla okulumuza gelen 21 öğrencimizi mezun etmenin onurunu ve hüznünü birlikte yaşıyoruz” diyen Şalpazarı Anadolu Lisesi Müdürü Canan Ateş şöyle devam etti:

“Sizler Şalpazarı’nın yıldızlarısınız. Gelecekte Türkiye’nin ve dünyanın yıldızları siz olacaksınız. Ve Türkiye için dünya ile yarışacaksınız”

12/A Sınıfı’nın tanıtım videosunun gösteriminden sonra mezun öğrenciler adına konuşma yapmak üzere Betül Demir geldi kürsüye. Betül Demir, “Bazı şeyler vardır hayatımızda. Yaşamın bir parçasıdır ama biz onların farkına bile varamayız. Ta ki elimizden uçup gideceğini, kaybedeceğimizi anlayana kadar. Okul da öyleymiş ama biraz geç anladık” dedi.

  1. Sınıf Öğrencisi Sedanur Gülay Bayrağı 11. Sınıf Öğrencisi Ali Osman Demir‘e, 12 Sınıf Öğrencisi Zafer Gülay da okul flamasını 11. Sınıf Öğrencisi Ezgi Tok‘a devretti. Bayram-flama devir tesliminden sonra okul takımlarının kaptanlık devir-teslimi yapıldı.

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı sonunda Şalpazarı Anadolu Lisesi’ni birincilikle tamamlayan Sedanur Gülay yaş kütüğe plaket çaktı. Sedanur Gülay‘a birincilik plaketini ve ödülünü Kaymakam Murat Beşikci verdi. Okuldan mezun olan 21 öğrenciye mezuniyet belgeleri Kaymakam Murat Beşikci, İlçe Jandarma Komutanı Serdar Ceylan ve Belediye Başkanı Refik Kurukız tarafından dağıtıldı. Öğrenci andının okunmasının ardından mezuniyet töreni sona erdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir