Şalpazarı Belediyesi’nden Emekli Öğretmenlere Plaket

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

belediye

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız Öğretmenler Günü’nde, geçen yıl başlattığı geleneği sürdürdü. Emekli Öğretmenleri Belediyeye davet eden Başkan Kurukız, öğretmenleri makamında ağırladı, onlara şükran plaketi ve kalem hediye etti.

Hikmet Karaca (Kasımağzı), Mustafa Bektaş ve Hayrettin Topal (Üzümözü) Ali Atalar (Tepeağzı), Şaban Erdem, Ali Bayraktar (Geyikli) adlı öğretmenler, kendilerini hatırlayan Başkan Kurukız’a teşekkür ettiler. Emekli öğretmenler meslek hayatlarından bazı anılarını da anlatarak, günümüzdeki meslektaşlarıyla kendi dönemlerini kıyasladılar.

HABER VİDEOSU

[youtube x7wqoRSpMVU]

Öğretmenlere kuru pasta, çay ve meşrubat ikram edildi
Öğretmenlere kuru pasta, çay ve meşrubat ikram edildi

Belediyedeki buluşmada, hayata veda eden öğretmenler de saygıyla anıldı. Öğretmenlere Plaketleri, Belediye Başkanı Refik Kurukız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz, Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Karabayır ve Faruk Beldüz ile, Belediye Personeli tarafından verildi. Belediye Başkanı Refik Kurukız, emekli öğretmenleri ağırladıktan sonra hasta olan Sugören Mahallesi’nden Ahmet Aksoy adlı emekli Öğretmeni Beşikdüzü’ndeki evinde ziyaret etti.

Geyiklili Emekli Öğretmen Ali Bayraktar'ın uzun konuşması plaketle sonlandı
Geyiklili Emekli Öğretmen Ali Bayraktar’ın uzun konuşması plaketle son buldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir