logo

Şalpazarı Belediyesi’nden Emekli Öğretmenlere Plaket

Şalpazarı Belediyesi’nden Emekli Öğretmenlere Plaket

belediye

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız Öğretmenler Günü’nde, geçen yıl başlattığı geleneği sürdürdü. Emekli Öğretmenleri Belediyeye davet eden Başkan Kurukız, öğretmenleri makamında ağırladı, onlara şükran plaketi ve kalem hediye etti.

Hikmet Karaca (Kasımağzı), Mustafa Bektaş ve Hayrettin Topal (Üzümözü) Ali Atalar (Tepeağzı), Şaban Erdem, Ali Bayraktar (Geyikli) adlı öğretmenler, kendilerini hatırlayan Başkan Kurukız’a teşekkür ettiler. Emekli öğretmenler meslek hayatlarından bazı anılarını da anlatarak, günümüzdeki meslektaşlarıyla kendi dönemlerini kıyasladılar.

HABER VİDEOSU

[youtube x7wqoRSpMVU]

Öğretmenlere kuru pasta, çay ve meşrubat ikram edildi

Öğretmenlere kuru pasta, çay ve meşrubat ikram edildi

Belediyedeki buluşmada, hayata veda eden öğretmenler de saygıyla anıldı. Öğretmenlere Plaketleri, Belediye Başkanı Refik Kurukız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz, Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Karabayır ve Faruk Beldüz ile, Belediye Personeli tarafından verildi. Belediye Başkanı Refik Kurukız, emekli öğretmenleri ağırladıktan sonra hasta olan Sugören Mahallesi’nden Ahmet Aksoy adlı emekli Öğretmeni Beşikdüzü’ndeki evinde ziyaret etti.

Geyiklili Emekli Öğretmen Ali Bayraktar'ın uzun konuşması plaketle sonlandı

Geyiklili Emekli Öğretmen Ali Bayraktar’ın uzun konuşması plaketle son buldu

Share
578 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?
#

Şalpazarı Belediyesi’nden Emekli Öğretmenlere Plaket” için 1 yorum

  1. Turgay bey belediyenin bu davranışı güzel fakat eski ilçe milli eğitim müdürü Adil Bektaş bey Şalpazarı ilçesine önemli hizmetleri bulunmuştur neden belediye adil beye plaket takdim etmedi acaba ha bunları babam diye söylemiyorum yanlış anlamayın taraflı tarafsız adil bey ilçede herkesin takdirini kazanmış belediyede tarafsız olması gereken bir kurum ama ne yazık tarafsızlığını kaybetmiş görünüyor