Şalpazarı Eğitim Derneği, Doktorların Tıp Bayramını Kutladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

egitim dern

Şalpazarı Eğitim, Kültür, Sanat ve Turizm Derneği, 14 Mart Tıp Bayramı’nda doktorları unutmadı. Eğitim Derneği Başkan Yardımcısı Kemal Türkmen ve Üniversite Platformu Öğrencileri bugün Şalpazarı İlçe Hastanesi’ne giderek, buradaki Doktorların, “14 Mart Tıp Bayramı” nı kutladılar. Sade kutlamaya Kaymakam Cafer Sönmez de katıldı. Kaymakam Sönmez,  İlçe Hastanesi Başhekimi Dr. Özgür Vuran,  Aile Hekimi Dr. İlhan Günaydın, Şalpazarı Eğitim Derneği Başkan Yrd. Kemal Türkmen ve öğrencilerle ile çay içip bir süre sohbet etti.

IMG_9677IMG_9679  IMG_4576

Şalpazarı Eğitim, Kültür, Sanat ve Turizm Derneği Üniversite Platformu Başkanı Ali Köse ve beraberindeki Platform Üyesi Öğrenciler, Akçaabat Haçkalı Baba Hastanesi’nde Başhekim Uzm. Dr. Mustafa Aydın, Hemşire Tuğrul Komut, Genel Cerrhali Uzmanı Asiye Solak, KTÜ Tıp Fakültesi’nde Adnan Doğan Cömert ve Ahi Evren Hastanesi’nde de Ercan Karagöz’ü ziyaret ederek Tıp Bayramlarını kutladılar.

IMG_4573  IMG_4574

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum

 1. 17 Mart 2016, 07:40

  Tıp Bayramı nedeni Sayın Dr Özgür VURAN ve Tüm Hekimlerin Bayramını Kutluyor.

  Yerine getirdikleri zor görevlerinde başarılar diliyorum.

 2. 18 Mart 2016, 09:19

  Arkadaşlar Tıp Bayramı doktor bayramı değil başlığı düzeltin.Tıp deyince aklınıza birtek doktormu geliyor.Ayıptır. Tıp hizmetlisinden taşeronuna hemşiresinden ebesine memurundan müdürüne bir bütündür. Yok illede doktor diyorsanız hastaneye gittiğinizde direk doktora gidin röntgene labaratuvara danışmaya uğramayın bakalım yeterli oluyornu

 3. 22 Mart 2016, 09:28

  Zaten tıp doktor ebe hemşireden ibaret değilmi turgay bey.