Şalpazarı İmam Hatipliler Derneği Şehitlerimizi anma konferansı düzenledi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı’nda İmam Hatipliler Derneği’nce, “18 Mart Çanakkale Şehitlerimiz ve Eren Bülbül Anısına Dua’da Buluşalım” adı altında düzenlenen konferansta Gençlik ve Spor eski Genel Müdürü Mehmet Atalay ve Eren Bülbül‘ün annesi Ayşe Bülbül herkesin ilgi odağı oldu.

Şalpazarı İmam Hatipliler Derneği Başkanı Murat Ayaz‘ın yaptığı açılış konuşmasından sonra kürsüye Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü görevinde de bulunmuş olan Mehmet Atalay geldi. Mehmet Atalay konuşmasında, Şehit Eren Bülbül‘ün tüm Türkiye’yi kaynaştırdığını söyledi.

Şalpazarı İlçe Müftüsü Hüseyin Hacıfettahoğlu‘nun yaptırdığı dua ile tamamlanan programın ardından, Şalpazarı İmam Hatipliler Derneği Başkanı Murat Ayaz, konuşmacı Mehmet Atalay‘a üzerinde fotoğrafının yer aldığı bir Şalpazarı fotoğrafı armağan etti. Şehit Eren Bülbül‘ün annesine ise Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediyesini Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ile İYİ Parti Şalpazarı Belediye Başkan Adayı Mehmet Öngöz birlikte verdi.

Konferansa AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, CHP İlçe Başkanı Erdoğan Kıran, İYİ Parti İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz, çok sayıda din görevlisi, bazı daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir