Şalpazarı Kültür Merkezi inşaatı devam ediyor

kultur-mrkz

Belediye Başkanı Refik Kurukız’ın Şalpazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi yanında bağışladığı arsa üzerine Üsküdar Belediye Başkanı hemşehrimiz Av. Hilmi Türkmen’in yaptırdığı Kültür Merkezi inşaatı aralıksız sürdürülüyor.

Zemin katla birlikte yaklaşık 300 metrekarelik bir alan üzerine 6 kat olarak inşa edilen binada; idare ve etüt odaları, konferans salonu, kütüphane ve spor salonu gibi alanlar yer alacak.

muhammet

AYG İnşaat Yetkilileri, Kültür Merkezi’ni bir yılda tamamlamayı planladıklarını bildirirken, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara da, Üsküdar Belediyesi’nce yaptırılan inşaattaki çalışmaları zaman zaman yerinde takip ediyor. AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Topkara, “Hilmi Türkmen başkanımız bugüne kadar Şalpazarı’mıza çok büyük hizmetler verdi. Bu hizmetlerini İnşallah Kültür Merkezi’yle taçlandıracak” dedi.

Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen’in, Kurban Bayramı nedeniyle Şalpazarı’na gelerek, Kültür Merkezi inşaatında incelemeler yapması bekleniyor.

bina

 

Şalpazarı Kültür Merkezi inşaatı devam ediyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 10 Eylül 2016, 08:07

    Şalpazarının ihtiyacı güzel bir hizmet olacak. Merkezin sürekli kullanılması en büyük temennimiz. Umarım hemşehrilerime orada bir konferans verme imkanını da bulurum. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.