Şalpazarı Ziraat Odası olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı

featured

Şalpazarı Ziraat Odası’nın olağan Genel Kurul toplantısı İmam Hatip Lisesi konferans salonunda bu sabah yapıldı. Genel Kurul toplantısına; Arsin, Akçaabat, Çarşıbaşı, Vakfıkebir ve Beşikdüzü Ziraat Odası başkanları da katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımız ile başlanan toplantıda yapılan konuşmalardan sonra geçmiş dönem hesapları ibra edildi. Mehmet Muhcu tarafından Önümüzdeki 4 yılın (2023, 2024, 2025 ve 2026 yılları) bütçeleri okundu.

Genel Kurul’da yapılan seçimlerde 30 delegeden 29’unun oylarını alan yeni Yönetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluşuyor.

  • Ali Bayraktar, 2- Erdan Demir, 3- Eyüp Sabri Muhcu, 4- Ümit Köse, 5- Osman Demirci, 6- İskender Bulan, 7- Recep Usta

Yeni Yönetim Kurulu’nun yaptığı toplantıda 3’üncü kez Şalpazarı Ziraat Odası Başkanlığı’na seçilen Ali Bayraktar, Kahramanmaraş merkezli deprem nedeniyle çok üzgün olduklarını ifade ederek, “Depremin yaralarını el birliği ile saracağız. Trabzon Ziraat Odaları olarak deprem bölgesindeki çiftçilerimize hayvan yemi gönderdik. Ziraat Odaları çiftçinin kendi kurumudur. Çiftçilerin üretim girdilerinde önemli destek sağlamaktadır. Tarım Bakanlığı’nın yardımcı kurumdur” dedi.

Şalpazarı Ziraat Odası Başkanı Ali Bayraktar, başlattıkları çalışmaları genişleterek sürdüreceklerini de kaydetti.

Şalpazarı Ziraat Odası olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir