Şalpazarı’nda 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı törenle başladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı’nda 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı ile birlikte İlköğretim Haftası da başladı. İlk tören sabah Saat 09.45’te Atatürk İlkokulu bahçesindeki Atatürk Anıtı önünde düzenlendi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz, iki öğrenci ile birlikte Atatürk Anıtına Milli Eğitim Müdürlüğü çelengini koydu.

17-21 Eylül 2018 tarihleri arasındaki İlköğretim Haftası etkinlikleri çerçevesinde kutlama programı ise Atatürk İlkokulu Salonu’nda yapıldı. Saat 10.00’da başlayan programa Kaymakam Murat Beşikci, Belediye Başkanı Refik Kurukız, İlçe Jandarma K. Serdar Ceylan, İlçe Emniyet Amiri Davut Değermenci ve bazı daire amirleri de katıldı.

Törende bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Birol Köse, “Şalpazarı’nı akademik başarı, sosyal, kültürel, sportif etkinlik ve projelerle, kısacası eğitim-öğretimin her alanında bir adım daha ileri götürmenin mücadelesini hep birlikte vereceğiz” dedi.

Rana Yavuz adlı öğrenci okul adına konuşma yaparken, Hüdanur Karadeniz ve Zeynep Çömez de İlköğretim Haftası ile ilgili şiirler okudu. Şalpazarı Atatürk İlkokulu 4. Sınıf Öğrencisi Ecrinsu Şahin, okula yeni başlayan 1. Sınıf Öğrencisi Elif Atmaca‘ya çiçek verdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir