Şalpazarı`nda Soylu rüzgarı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Trabzon Milletvekili Adaylarının Şalpazarı tanıtım programı bu akşam Atatürk Ortaokulu Salonu`nda gerçekleştirildi. Saat 19.30 sıralarında İlçeye gelen Trabzon Milletvekili Adaylarını, AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara ve Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ile çok sayıda partili ve vaktandaş karşıladı.

Geç saatlere kadar Milletvekili Adaylarını bekleyen vatandaşlar, AK Parti seçim otobüsünü çarşı meydanında alkışlarla karşıladılar. Vatandaşlar otobüsten ilk inen ve Trabzon Milletvekili adaylarının da ilk sırasında bulunan AK Parti Teşkilat Başkanı Süleyman Soylu`ya büyük ilgi gösterdiler.

Sıraya dizilen vatandaşlarla tek tek kucaklaşan Milletvekili Adayları; Süleyman Soylu, Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar, Nihat Tosun ve Salih Cora ile İl Başkanı Haydar Revi partililerlebirlikte toplantının yapılacağı okula geçtiler.

Burada programın açılış konuşması için kürsüye gelen İlçe Başkanı Murat Topkara, Partisinin Trabzon Milletvekili adaylarından övgüyle bahsettikten sonra, salondaki misafirlere de “hoşgeldiniz” dedi. Topkara, “Şalpazarı`ndan yüksek bir oy alarak Trabzon`da 6-0 yapıp sizleri Meclise göndereceğiz” diyerek kararlılık vurgusu yaptı.

İl Başkana Haydar Revi ve Trabzon 5. Sıra milletvekili Adayı Nihat Tosun kürsüye geldi. Türkiye`de sağlık alanında; aile hekimliği uygulaması, ambulans helikopter gibi yeni bir çığır açan politikaların mimarı olan Nihat Tosun, kız kardeşinin Şalpazarılıyla evli olduğunu söyledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı ve Trabzon 1. Sıra Milletvekili Adayı Süleyman Soylu da, konuşmasında Türkiye üzerine oynanan küresel oyunlardan söz etti. Programın sonunda Sri Lanka Trabzon Fahri Konsolosu İşadamı Atilla Ataman, Süleyman Soylu onuruna, Milletvekili Adayları ve partililere yemek verdi.   (23.55) 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir