Topkara: Tüm halkımıza teşekkür ediyorum

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

topkarara-hab

Ak Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Partisinin İlçe Merkezinde partililerle birlikte seçim sonuçlarını değerlendirdi. Murat Topkara bir açıklama yaparak, Şalpazarılı tüm seçmenlere teşekkür etti. AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara’nın açıklaması şöyle:

“Şalpazarılı vatandaşlarımız AK Parti’nin 13 yıldır ülke genelinde yapmış olduğu hizmetler nedeniyle büyük bir vefa örneği göstererek, AK Parti’ye yüzde 59 oy vererek istikrardan yana olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Bu nedenle; Şalpazarılı tüm halkımıza teşekkür ediyorum. AK Parti olarak ülkemize her şart altında hizmet etmeye devam edeceğiz.

Pazartesi yeni seçim var gibi çalışmaya başlayacağız

Genel Seçim çalışmalarımızda göstermiş olduğu çalışmalar nedeniyle, İl Yönetim Kurulu Üyesi Koordinatörümüze, Yönetim Kurulu Üyelerimize, Kadın Kolu ve Gençlik Kolu Başkan ve Üyelerimize, tüm Mahalle Başkanlarımıza, Büyükşehir ve İlçe Belediye Meclis Üyelerimize sonsuz teşekkür ederim.

Seçimin bittiği günün ertesinde yeni seçim çalışması başlar. Bu nedenle, Pazartesi yeni seçim var gibi, tüm teşkilatlarımızla hemen çalışmaya başlayacağımızı belirtir, tüm partililerimize en kalbi duygularımla tekrar teşekkür eder, Allah yar ve yardımcımız olsun der, selam ve saygılarımı sunarım.”

İŞTE RESMİ OLMAYAN SONUÇLARA GÖRE OYLAR

Şalpazarı Geneli

AK Parti: 4.421     %59

MHP: 1.812

CHP: 884

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 8 Haziran 2015, 09:33

    Bütün mahallelerin oy oranlarını yayınlarsanız daha net bir sonuç ortaya çıkar.