Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu Şalpazarı’nda muhtarların sorunlarını dinledi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Şalpazarı İlçesi’nde düzenlenen Muhtarlar Toplantısı’na katılarak, muhtarların sorunlarını dinledi.

Şalpazarı’nda Kaymakam Zekeriya Murat Şahan, Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, daire amirleri ve vatandaşlar tarafından karşılanan Vali İsmail Ustaoğlu bir çay evi önünde çay içip bir süre dinlendikten sonra Muhtarlar Toplantısı’nın düzenlendiği  Atatürk İlkokulu Konferans Salonu’na giderken geçtiğimiz günlerde vefat eden MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin‘in yakınlarına taziyede bulundu.

Vali İsmail Ustaoğlu‘nu Atatürk İlk ve Ortaokulu bahçesinde yöresel giysili küçük kız öğrenciler çiçeklerle karşıladılar. Vali de çocuklara birer çanta dolusu hediyeler verdi.

Toplantıda ilk olarak Kaymakam Zekeriya Murat Şahan Vali İsmail Ustaoğlu’na brifing sundu. Ardından daire amirleri kurumlarıyla ilgili sunumlarını gerçekleştirdiler. Vali İsmail Ustaoğlu muhtarların taleplerini tek tek alarak çözüm için yardımcı olacağını söyledi.

Toplantının ardından bir süre önce Yüksek Öğretim Kurulu Üyeliğine atanan Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Kaymakam Zekeriya Murat Şahan ve beraberindekilerle birlikte Şalpazarı Belediyesi’ni de ziyaret eden Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’na burada Belediye Başkanı Refik Kurukız tarafından yöresel bir fotoğraf hediye edildi. Vali Ustaoğlu Geyikli Mahallesi’nde Şalpazarı Belediyesi’nin SOGEP (Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı) çerçevesinde yürüttüğü atölyede de incelemelerde bulunduktan sonra Acısu ve Doğancı da vatandaşlarla çay içerek programını tamamladı.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir