Yüksel Dilli Beşikdüzü’nde ebediyete uğurlandı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

yuksel dilli cenazesi

Beşikdüzü ve Şalpazarı yöresinin sevilen esnaflarından; Beşikdüzü Esnaf ve Sanatkarlar Odası eski Başkanı Yüksel Dilli kalp yetmezliği teşhisiyle bir süredir tedavi gördüğü hastanede dün 63 yaşında vefat etmişti.

Beşikdüzü, Şalpazarı, Kadırga, Sis Dağı ve Alaca’da yıllarca sergicilik yapan 5 çocuk babası Yüksel Dilli‘nin cenazesi Beşikdüzü Çakmak Camii önünde öğle namazından sonra kılınan cenaze namazını müteakip Yeşilköy Mahallesi’nde toprağa verildi.

Yüksel Dilli‘nin cenazesine Şalpazarı ve Beşikdüzü’nden aralarında sergici, şoför ve bakkal esnafının bulunduğu çok sayıda vatandaş katıldı. Cenazeye; Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Coşkun Yılmaz, AK Parti Beşikdüzü İlçe Başkanı Harun Demirci, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkan Yrd. Ahmet Tulumen, Esnaf Kredi Kefalet Koop. Bölge Birliği Başkanı Murat Gümrükçü, Beşikdüzü ve Şalpazarı Esnaf Odası Yöneticileri, Beşikdüzü Belediyesi eski Başkanları Mehmet Kalay ve Ramis Uzun, Geyikli Beldesi eski Başkanı Ahmet Yüksel Gülay,  Yeşilköy Beldesi eski Belediye Başkanı Zülkif Dilli, siyasetçiler, STK Temsilcileri de katıldı.

Yöremizin sevilen esnafı merhum Yüksel Dilli‘ye Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 21 Şubat 2017, 09:51

    Yüksel Dilli‘ye Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyorum. Mekanı Cennet Olsun.