• İmsak 00:00
  • Güneş 00:00
  • Öğle 00:00
  • İkindi 00:00
  • Akşam 00:00
  • Yatsı 00:00
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2024 - Şalpazarı

Acısu’da Hıdrellez Bayramı coşkusu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

25. Şalpazarı – Acısu Hıdrellez Kültür ve Bahar Bayramı soğuk ve çiseli havada yapıldı. Şenliğe; Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Şalpazarı Kaymakamı Cafer Sönmez, İlçe Garnizon Komutanı Mehmet Taşkın, Belediye Başkanı Refik Kurukız,  Kültür ve Turizm İl Şube Müdürü Adem Demirbaş, ŞALFED Başkanı Semih Durmuş ve bağlı bazı dernek başkanlarının da aralarında bulunduğu  önemli isimler katıldı. Acısu Şenliği’ne;  AK Parti Teşkilat Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu’nun yanı sıra çok sayıda siyasetçi de katıldı.

IMG_1256

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Hıdrellez Kültür ve Bahar Bayramı’nda yaptığı konuşmada, tüm annelerin anneler gününü kutladı. Başkan Kurukız, sahneden annelere kırmızı gül dağıttı.

keşkek

Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı hemşehrimiz Ahmet Çabuk, Acısu Şenliği’nde yine keşkek dağıttı

çabuk

Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ile yakından ilgilendi.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 11 Mayıs 2015, 20:08

    turgay bey acısuya sadece akp liler gelmedi balyoz davasının avukatı chp trabzon 1.sıra millet vekili adayı sayın haluk pekşen chp il başkanı güzide önsel uzun eski bakan millet vekili sayın koray aydın mhp adayları ve diğer temsilciler bunların isimlerini yazmaktan neden korkuyorsun senin isimlerini yazdığın akp liler insanların içine çıkacak halleri bile yoktu jandarma ve polislerle gelmişlerdi zaten geç geldiler hemen gittiler bu insanların doğru haber almasını sağla tarafsız ol objektif ol seni ve senin gibileri kınıyorum….