Şalpazarı Atatürk İlk ve Ortaokulu’nda karne heyecanı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı 1. dönemi tamamlandı. İlk, orta ve lise öğrencileri yarıyıl tatiline girdi. Şalpazarı Atatürk İlk ve Ortaokulu’nda düzenlenen karne töreninde öğrenci velileri de karne heyecanı yaşadılar.

Şalpazarı Atatürk İlkokulu önünde düzenlenen törene Kaymakam Semih Memiş, Belediye Başkanı Refik Kurukız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Türkmen, Atatürk Ortaokulu Müdürü Ercan Topkara, Atatürk İlkokulu Müdürü Şevket Uçar, öğretmen ve öğrencilerle çok sayıda öğrenci velisi katıldı.

İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan ve sunuculuğunu Atatürk Ortaokulu Müdürü Ercan Topkara‘nın yaptığı törende İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Türkmen, Belediye Başkanı Refik Kurukız ve Kaymakam Semih Memiş birer konuşma yaptılar.

Konuşmaların ardından Kaymakam Semih Memiş, Belediye Başkanı Refik Kurukız ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Türkmen Atatürk İlk ve Ortaokulu’nda okul müdürleri ve öğretmenlerle birlikte bazı sınıflara girerek öğrencilere karneleriyle başarı belgelerini ve hediyelerini verdiler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir