Şalpazarı’nın vekili olacağım

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Salih Cora, Sis Dağı eteklerindeki Geyikli’de konuştu:

“Habu Allah’ın Salih Kulunu Meclis’e gönderin”

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Salih Cora, seçim çalışmalarını Şalpazarı’nda sürdürdü. Şalpazarı İlçe Teşkilatını ziyaret eden Salih Cora, İlçe Başkanı Murat Topkara ve partililerle bir süre görüştü. Burada kısa bir konuşma yapan Salih Cora, daha sonra kahvehane toplantısı için Geyikli’ye gitti.

Geyikli Gültepe’deki kahvehanede yoğun katılımla gerçekleşen toplantının başında konuşan AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, “Milletvekili Adayımız Salih Cora’nın bu yörede çok sevildiğini biliyoruz. Kendisinin kazanacağına canı-ı gönülden inanıyoruz. Salih Cora vekilimiz bizim içimizden çıkan biri, yöremizin bölgemizin insanı. Bizi çok iyi tanıyor. Kendisine Geyikli’de deliksiz oy çıkararak onu Meclis’e göndereceğiz” dedi.

Geyikli Beldesi Belediyesi eski Başkanı Muzaffer Türkmen de, “İnşallah 7 Haziran’da sandık başına gideceğiz. Türkiye’nin geleceğini belirleyeceğiz. Salih Cora kardeşimizi Meclis’e gönderip, daha sonra burada vekil olarak ağırlamak istiyoruz” diye konuştu.

“Açık söylüyorum burada rahat olduğum kadar kendi ilçemde rahat değilim. Size ayrı bir gönül bağım var. Şalpazarı’nda kalpleri bizimle atan çok büyük bir kitle var” diyerek sözlerine başlayan AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Av. Salih Cora da,  “Bu seçimde o kalpleri bizimle atanların,  kalıplarının da bizimle beraber olmasını istiyoruz.” diye konuştu.

Salih Cora şunları söyledi; “Geyikli Mahallesi’nin kıymetli sakinlerini saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Muhtarımız Mustafa Demirbaş abimizin amcasının kızının vefatını öğrendim. Kendisine Allah’tan rahmet, yakınlarına da sabır diliyorum. Biz Şalpazarı’na her geldiğimizde ayrı bir moral, ayrı bir güç alıyoruz öyle dönüyoruz. Bir önceki seçimde de buraya gelmiştim. 7 Haziran’daki seçimlerin evvela ilçemize, şehrimize,  ülkemize ve bütün mazlum milletlere hayırlı sonuçlar getirmesini diliyorum. Bu seçim sadece Geyikli’yi, Şalpazarı’nı Trabzon’u, Türkiye’ye değil bütün dünyayı ilgilendiren bir seçimdir. Sizin vereceğiniz bir oy yalnızca benim şahsıma vereceğiniz oy değil, aynı zamanda Recep Tayyip Erdoğan’a vereceğiniz bir oydur. Aynı zamanda tüm dünyadaki mazlum milletlerin umudu olabilecek bir oydur. Bu oyun çok önemi vardır. Sizin verdiğiniz bir oy 2002 yılındaki koalisyon ortamını, kaos ortamını sona erdirmiş ve AK Parti’yi tek başına iktidar yaparak Türkiye’nin kaderini değiştirmiştir. Sizin verdiğiniz bir oyla beraber uçsuz bucaksız köylere KÖYDES’le birlikte hizmet geldi, BELDES’le hizmet geldi, içme suyu geldi, kanalizasyon şebekesi geldi. Biz sizin bir oyunuzu çok önemsiyoruz. Bu kutlu yürüyüş sizlerin oylarıyla sizlerin destekleriyle gerçekleşti. CHP olsun, MHP olsun diğer partiler büyük taahütlerde bulunuyorlar. Bunlar Türkiye’yi İMF’ye muhtaç edecek. Enflasyon artacak. Başka başka vergiler gelecek. Dev yatırımlar duracak. Yine hastanelerde rehin kalacaksınız, eczanelerde kuyruklar olacak. Siz bize destek verirseniz 6-0 yapacağımıza inanıyoruz. Evvela ben Geyikli’nin Şalpazarı’nın milletvekili olacağım. Ben sizi hiç utandırmadım. Hiçbir zaman da utandırmayacağım. Seçilsem de seçilmesem de, siz bana yakışan ve size yakışan oyu verirseniz, seçilemezsem dahi mazbatasız vekiliniz olarak size buradan vereceğimiz bütün sözleri, nerede ve hangi zamanda olursa olsun çözmeye söz veriyorum. Trabzon’da Cumhurbaşkanlığı seçiminde aldığımız oyu aldığımız zaman, Şalpazarı’nda yüzde 70’in üzerinde oy aldığımız zaman habu Allah’ın Salih kulunu da Milletvekili yaparsınız.” (16.04)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir