Mehmet Aksoy’un cenazesi Sugören Mahallesi’nde toprağa verildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı’nın ‘Kadakal’ lakabıyla tanınan marka kahvehane işletmecisi, dürüst siyasetçisi Mehmet Aksoy, bugün yüzlerce kişinin katıldığı cenaze töreninin ardından dua ve gözyaşları arasında toprağa verildi.

Şalpazarı’nın girişindeki kahvehanesinde yıllardır esnaflık yapan Mehmet Aksoy, çeşitli zamanlarda önce Anavatan Partisi’nden son olarak da Fehmi Cengiz‘in belediye başkanlığı döneminde MHP’den Şalpazarı Belediye Meclisi Üyeleği görevinde bulunmuştu.

DSC_0617 DSC_0623 DSC_0627

Şalpazarı’na damgasını vuran kahvehaneciler arasında yer alan 3 çocuk babası Kadakal Mehmet Aksoy‘un dün akşam kalp krizi sonucu  ani vefatı İlçeyi yasa boğdu. İlçe girişindeki kahvehane karanlığa bürünürken, gençler ‘Mehmet Abi’leri için gözyaşı döktüler.

DSC_0637

Mehmet Aksoy‘un cenazesi bugün ikindi namazından sonra Sugören Camii avlusunda kılınan cenaze namazını müteakip toprağa verildi. MHP Trabzon İl Başkanı Nihat Birinci de Mehmet Aksoy‘u ebediyete uğurlamaya gelenler arasındaydı. Cenazeye Mehmet Aksoy‘un ailesi, yakınları, Belediye Meclisi üyesi eski arkadaşları, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ve AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk da katıldı.

DSC_0649 DSC_0660 DSC_0644

Merhum Mehmet Aksoy ağabeyimize Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir