Ağasar Çepnispor Trabzon 1. Amatör Küme’ye yükseldi

featured

Şalpazarı’nın Trabzon 2. Amatör Küme Play Off’ Grubu’ndaki temsilcisi Ağasar Çepnispor, bugün Yavuz Selim Stadı’nda oynadığı son maçında Maçka Galyanspor’u 2-0 yenerek şampiyon olurken, adını Trabzon 1. Amatör Küme’ye yazdıran 3’üncü takım oldu.

Trabzon 2. Amatör Küme’de mücadele eden ve son maçında 1-0 mağlup olarak şampiyonluğu Trabzon DSİ Karadenizspor’a kaptıran Ağasar Çepnispor 6 takımın katıldığı Play Off’ Grubu’nda mücadelesini sürdürdü. Ağasar Çepnispor grubunda oynadığı 5 maçta 12 puan toplayarak şampiyon olarak, yeni sezonda Şalpazarı’nın Trabzon 1. Amatör Küme’de mücadele edecek ikinci takımı oldu.

Ağasar Çepnispor, play off şampiyonluğunu işte böyle kutladı
Ağasar Çepnispor, play off şampiyonluğunu işte böyle kutladı

Ağasar Çepnispor başkan ve yöneticileriyle, teknik ekibini, futbolcularını ve tüm taraftarlarımızı bu başarıdan dolayı kutluyor, Trabzon 1. Amatör Küme’de üstün başarılar diliyoruz.

Ağasar Çepnispor Trabzon 1. Amatör Küme’ye yükseldi

Bir Cevap Yazın

1 Yorum

  1. 5 sene önce

    Başarılarını dilerim cepni spora konumus değişik olacak acı suyun üstündeki binayı kaldırmayı düşünüyormusun diye başkana yorum getirmistim sayin baskan hosuna gitmeedi.o bolgenin degerini ordaki sudan gelnektedir.oranin sakinleri suyun nimetinden faydalanmakta suyun cevressi nezik bir ortama kavusturulmali daha guzel konuma getirilmeli bu konu kamuoyuna gundeme getirilip kamoyu olusturulmali mulk malikleri bu isteen hosnut olmadiklari asikar ikginize

%d blogcu bunu beğendi: