Şalpazarı Meslek Yüksek Okulu KTÜ Senatosunda onaylandı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

yuksek okul senatoda kabul edildi

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Şalpazarı’na açılması için öteden beri uğraş verdikleri “Yüksek Okul”un KTÜ Senatosunda onaylandığını söyledi.

Başkan Topkara, KTÜ Senatosu’nda Rektör Prof. Dr. Süleyman Baykal yönetimde bugün öğleden sonra yapılan toplantıda, Şalpazarı’na Meslek Yüksek Okulu açılmasının kararlaştırıldığını söyledi. Edinilen bilgilere göre Şalpazarı ile birlikte Çarşıbaşı ve Hayrat İlçelerine de Yüksek Okul açılacak.

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, “Şalpazarı’na açılacak Meslek Yüksek Okulu için yoğun çaba harcayan başta İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu olmak üzere tüm Trabzon Milletvekillerimize İlçemiz Halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.

Murat Topkara, üniversite konusunu göreve geldiği ilk günden beri sürekli gündemde tutmuştu
Murat Topkara, üniversite talebini Bakan Soylu’ya iletmişti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. 26 Mayıs 2017, 22:04

  Yüksek okul için şalpazarına verilen söz tutuldu.
  sonunda şalpazarındada yüksek okulumuz olacak hamdolsun.Ben şalpazrı yöneticilerinden veya idarecilerinden bir ricada bulunsam uygun olurmu.
  Geyiklide yüksek okul için hazır binalar mevcut belediye binası yurt olsa diğer çok poroğramlı lisemiz vardı oda okul için müsait sayın yöneticiler bu konuya nasıl bakar acaba.Yüksek okul için şalpazarını uygun görmüyorum. çünkü okul için 150 öğrenci dönüşmez şalpazrında.

 2. 27 Mayıs 2017, 13:13

  Sayın başkanım konu ile ilgili mücadelenizi biliyorum.Teşekkürler. İlçemize hayırlı olsun.Büyük bir hizmet. Emeği geçen herkesten , özellikle Yiğit Adam İçişleri bakanımız Süleyman SOYLU ve Vekillerimizden Allah razı olsun. Herkese selamlar. Hayırlı Ramazanlar…

 3. 29 Mayıs 2017, 10:27

  Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Haberleri dikkatle ve sevinçle takip ediyorum. Ancak meslek yüksek okulunun hangi dal olacağından hiç bir yerde bahsedilmiyor. Bu konuda bilgilendirme olursa iyi olur.