Şalpazarı A.Y.M.T.A.L. 21. Mezuniyet Töreni yapıldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

mezuniyet

Şalpazarı Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı  Mezuniyet Töreni Cinkaya Düğün Salonu’nda yapıldı. Törene Belediye Başkan V. Mustafa Özendi,  İlçe J. K. Mehmet Taşkın, AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara, İlçe MEM Güner Cengiz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Karaçoban, Malmüdürü Ahmet Kandil ile Trabzon Şalpazarlılar Derneği Başkanı Turgut Kahraman ve diğer bazı daire amirleriyle çok sayıda öğrenci velisi de katıldı.

21. Mezuniyet Törende bir konuşma yapan Okul Müdürü Mustafa Demir, okullarının; ATT Bölümünden 25, Hemşirelik Bölümünden de 61 olmak üzere toplam 86 öğrencinin mezun olduğunu söyledi.

DSC_0027 DSC_0075i

Törene AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara da katıldı

DSC_0088e

Okul birincisi olan Şalpazarı A.Y.M.T.A.L. Hemşirelik Bölümü 12-B Sınıfı Öğrencisi Esmanur Öztürk‘e diplomasını İlçe J. K. Mehmet Taşkın verdi. Esmanur Öztürk yaş kütüğüne adının yazılı olduğu plaketi çaktı.

DSC_0203

Öğrenciler, Nadiye Gözaçan yönetiminde meslek yemini ettiler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 26 Mayıs 2017, 14:11

    Törende Vakfıkebir İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Enver KABATAŞ’ta vardı. Protokol bölümüne alınmadı. Kendi çocuğuna temsili mezuniyet belgesini son anlarında çağrıldığında zorla yerinden kalkarak verdi. Buna bizzat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde çalışanlar ön ayak oldu. Kendi insanına bu derece değer verdiği için basın olarak sizlere, büyük emek verdiğim gururlu kibirli milli eğitim çalışanlarına teşekkür ediyorum.